כל מה שצריך לדעת על ההתפקדות

כאזרחים בעלי תודעה לאומית, חשוב שנהיה מעורבים ובעלי השפעה בקביעת עתידנו. לסייע בהטמעת ערכי היהדות, הציונות ואהבת הארץ בפעילותה של מדינת ישראל. הדרך בה נוכל להוות גורם משמעותי בקידום הערכים היא על ידי ההתפקדות למפלגת השלטון כקבוצה מאורגנת שחבריה מאמינים בערכים אלו.

מתפקדים ומשפיעים!
התפקדות עכשיו!

ההתפקדות היא הכוח שלנו להשפיע על מדיניות המפלגה חברי הכנסת והשרים ובכך לקחת אחריות על גורלנו ולקבוע את עתידנו ועתיד מדינת ישראל.

אודות הקבוצה
קבוצת הליכוד שלי

הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד, בראשות יוסי דגן - יו"ר המועצה האזורית שומרון, יוני הישראלי ויעקב וינברגר. הקבוצה הוקמה ב- 2009 ופועלת להרחבה מסיבית של ההתיישבות בכל חלקי הארץ, להחלת הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון ולחיזוק ערכיה היהודיים והלאומיים של מדינת ישראל.


מתפקדים ומשפיעים!

ההתפקדות למעשה היא כרטיס הכניסה לחברות במפלגת השלטון - הליכוד! חברות זו מזכה את המצטרף בזכות ייחודית של בחירת נציגי הליכוד ודירוגם ברשימה איתה תרוץ המפלגה בבחירות הכלליות הנערכות בישראל אחת ל-4 שנים.

נציג אשר יקבל מספר קולות גבוה יותר, ידורג במקום גבוהה יותר ברשימה, בכך יבטיח לעצמו תפקיד משמעותי ומשפיע יותר על עתיד מדינת ישראל. 

למה זה משנה לנו?

מפלגת הליכוד היא מפלגה בעלת מגוון רחב של קהלים, גישות ומטרות. היכולת שלנו כאזרחים אוהבי ארץ ישראל להבטיח ייצוג הולם של הערכים והמטרות החשובות לנו מותנית בכך שיהיו לנו בכנסת נציגים ימניים ולאומיים. נציגים אלו יפעלו לקדם את הנושאים החשובים לראש סדר היום הציבורי.

המתפקד בוחר את נציגיו לכנסת. הנציגים שזכו במספר קולות רב מחבריהם מקבלים מקום טוב יותר ברשימה לכנסת ובכך מבטיחים את מקומם.

אז מה הדחיפות?

על מנת לקבל את זכות ההצבעה בבחירות המקדימות יש לצבור ותק של שנתיים, לא ניתן לדעת מתי הבחירות אז יש להזדרז. בנוסף, גם לפני קבלת זכות ההצבעה יש משקל לזכות ההצבעה העתידית שלך – המתמודדים רוצים את הקול שיהיה לך.

אז איך מתפקדים?

פשוט מאוד! ממלאים טופס עם מספר פרטים אישיים ולאחר מכן פרטי אמצעי התשלום (64 ש"ח ליחיד ו96 ש"ח לזוג - תשלום חד-שנתי!)
את ההרשמה והתשלום ניתן לבצע באחת מהדרכים הבאות:
1. השארת פרטים ונציג יחזור אליכם - להרשמה לחץ כאן
2. הורדת טופס התפקדות בקישור המצורף ושליחתו למייל הבא: moked@mylikud.org.il
להורדת טופס ההתפקדות לחץ כאן!

*אם זו הפעם הראשונה שאתם מתפקדים, אתם תדרשו להמתין 16 חודשים בטרם תוכלו להצביע בפריימריז (דרך זו נועדה למנוע התפקדות המונים ומצב של מחטף). אבל אל תשכחו זו הדרך שלכם בסוף להפוך להיות משפיעים באמת!

קבוצת 'הליכוד שלי'

מדוע חשוב להתפקד דווקא דרך קבוצת 'הליכוד שלי'?
קבוצת הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד, הוקמה בשנת 2009 על ידי יוסי דגן יו"ר מועצה אזורית שומרון, יוני הישראלי ויעקב וינברגר. הקבוצה הוקמה כלקח מהגירוש מגוש קטיף וצפון השומרון, כאשר המסר העיקרי הנובע מכך היא שההתיישבות ונאמני ארץ ישראל צריכים להוות כוח משפיעה בתוך המפלגה על מנת לקדם סדר יום לאומי וציוני הפועלת להחלת הריבונות על כל חלקי ארץ ישראל, לקדם את זהותה היהודית של המדינה ולהוות כוח חוסם לפעולות הנוגדות את ערכיה של מפלגת הליכוד כתנועה יהודית וציונית.
 

הקבוצה כוללת תומכים מכל רחבי הארץ ובהם פעילים בזירה הפנים מפלגתית של מפלגת הליכוד.

מתחבר לרעיון? - הצטרף אלינו לדרך!

התפקדות

טופס ההצטרפות לקבוצה
  1. ממלאים פרטים ומצטרפים לקבוצה שלנו בליכוד.
  2. ממלאים פרטים באתר הליכוד ונרשמים.
  3. משלמים את דמי החברות באתר מאובטח

שם פרטי + שם משפחה (חובה)

האימייל שלך (חובה)

מספר ת.ז. (חובה)

מספר פלאפון (חובה)